Firma THALE otrzymała tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY 2019

Lista aktualności << cofnij

Z przyjemnością informujemy, że w marcu b.r. nasza firma, kolejny rok z rzędu, otrzymała tytuł Solidnego Pracodawcy Roku.

Ten prestiżowy konkurs, ma na celu wyłonienie najlepszych pracodawców w Polsce, wyróżniających się najciekawszymi rozwiązaniami z zakresu HR. Nagradza się przede wszystkim firmy i organizacje, dbające o zapewnienie wyjątkowego środowiska pracy oraz realizujące najlepsze praktyki w zakresie, zarówno zatrudnienia, jak i doskonalenia pracowników.

W programie szczegółowo analizowane są standardy zarządzania kapitałem ludzkim oraz realizacja działań zapewniających pracownikom jak najlepsze warunki do pracy i rozwoju. THALE stawia również na realizację kampanii społecznych, projektów marketingowych oraz zaangażowanie w inicjatywy związane z ochroną środowiska.

Nagroda stanowi wyraz uznania dla wzorowej polityki zarządzania potencjałem ludzkim realizowanej w firmie. Doceniono przede wszystkim ergonomiczne warunki pracy, politykę szkoleniową firmy, możliwości rozwoju zawodowego, a także liczne benefity pozapłacowe. Uznanie zyskała również działalność firmy z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.