Niczuk Metall-PL dołącza do grona przyjaciół Centrum Psychoonkologii

Lista aktualności << cofnij

Centrum Psychoonkologii zostało uruchomione w maju 2009 r. w siedzibie Stowarzyszenia Wspierania Onkologii UNICORN. Obecnie Centrum oferuje wszechstronną pomoc chorym na raka i ich rodzinom. Można tutaj uzyskać specjalistyczną pomoc obejmującą m.in.: indywidualne wsparcie psychologiczne, psychoterapię grupową, treningi umiejętności psychologicznych, konsultacje ze specjalistami oraz zajęcia ruchowe i relaksacyjne.

Obecnie Stowarzyszenie podjęło inicjatywę uruchomienia pierwszego w Polsce stacjonarnego Centrum Psychoonkologii w Ośrodku "Zielony Dół". Budynek dedykowany tej inwestycji wymaga jednak generalnego remontu i znacznych nakładów finansowych. Pani Barbara Stuhr, która od wielu lat wraz z mężem Jerzym Sthur, jest zaangażowana w działalność Stowarzyszenia zwróciła się z prośbą do firmy Niczuk Metall-PL o pomoc materialną. Zarząd firmy pozytywnie przychylił się do prośby nieodpłatnego przekazaniu na rzecz Stowarzyszenia produktów niezbędnych do zamocowania systemu instalacji kanalizacyjnej i wodnej w remontowanym obiekcie.

Zarząd firma Niczuk Metall-PL jest przekonany, że wsparcie inicjatyw, które pomagają chorym i im bliskim w potrzebie mają sens oraz są źródłem radość i satysfakcji. Dlatego warto pomagać...